Calendaris Temporada 2020-2021 (fase 2021). Campionats Interterritorial femení i masculí

Publicat 4 de desembre de 2020. 10.13 hores. -Webmaster-.


Repassem els calendaris per la categoria d’Interterritorial, on hauran dos equips juniors, dos cadets i un infantil colomencs.


Junior masculí


Bàsquet Neus “A”


Els blaus estaran en el grup 5A, amb majoria de la zona del Maresme i Barcelona ciutat, i la excepció del Vallès, amb Creu Alta Sabadell 1. El primer partit de la “bombolla inicial” serà a casa davant del primer rival maresmenc, l’AECAM, viatjant a Malgrat de Mar la següent setmana, mentre que la segona “bombolla” serà amb el primer dels equips barcelonins, Escolapis Sarrià.


Els següents equips amb qui jugaran seran Creu Alta Sabadell 1, Bàsquet Maresme Boet Mataró 3 Viles i CBSAPS A.


En aquest enllaç trobareu el calendari complert de Bàsquet Neus


Gramenet BC Taronja


En el grup 4B, Gramenet BC Taronja, farà tres visites a la zona de Vallès, començant el primer doble enfrontament amb el Mas de Sant Llei CBVV Negre i seguint la següent “bombolles” amb el veí UBSA 2.


CB Granollers 5, AESE “A” i Bàsquet Sant Pere seran la resta de rivals, finalitzant el grup al Poliesportiu del Raval, amb aquest darrer equip.


En aquest enllaç trobareu el calendari complert de Gramenet BC


"En el grup 2 es trobarà l’esquadra vermella amb domini d’equips vallesans, tots menys l’AE Badalonès “A”, i amb el “handicap” inicial de que els colomencs no començaran a jugar fins la tercera jornada ja que descansaran la primera “bombolla”."

Collage: www.territoribc.com / Fotografia: CB Santa Coloma / Bàsquet Neus / Gramenet BC

Cadet masculí


CB Santa Coloma


En el grup 2 es trobarà l’esquadra vermella amb domini d’equips vallesans, tots menys l’AE Badalonès “A”, i amb el “handicap” inicial de que els colomencs no començaran a jugar fins la tercera jornada ja que descansaran la primera “bombolla”.


Després jugaran successivament amb els tres equips vallesans: CE Cerdanyola, CE Sant Nicolau 2, Mas De Sant Llei CBVV – Negre i finalment amb l’AE Badalonès “A”, i darrera partit al Juan del Moral.


En aquest enllaç trobareu el calendari complert de CB Santa Coloma


Cadet femení


Gramenet BC Taronja


Les colomenques tindran 3 equips de la zona del Vallès i un del Baix Llobregat com B, Viladecans Blau, amb qui just debutarà al Poliesportiu del Raval en la primera de les “bombolles”.


Les següents “bombolles” seran amb Jet Rosa, Sant Quirze BC “A” i CE Sant Nicolau 1, per aquest ordre, amb el darrer partit a Santa Coloma.


En aquest enllaç trobareu el calendari complert de Gramenet BC


Infantil masculí


CB Santa Coloma


En el grup 2, el CB Santa Coloma debutarà a la pista del CB Grup Barna, en el primer doble enfrontament per jugar la segona “bombolla”, també el primer partit com visitant, davant del CB Vilassar de Mar Negre.


Posteriorment jugarà l’UE Gaudí “A”, i Bàsquet Maresme Boet Mataró 3 Viles, descansant la darrera “bombolla”.


En aquest enllaç trobareu el calendari complert de CB Santa Coloma



fondo1.jpg

© 2007-2021. Versió 9. Webmaster David Parra - tbc@territoribc.com

  • Facebook icono social
  • Twitter
  • Instagram
  • Icono social Flickr
  • YouTube
  • Icono social Vimeo
El Mirall.net

Anselm Clavé, 5-7, Planta 1. 08921 Santa Coloma de Gramenet www.elmirall.net

Go to link