Calendaris 1a. fase temporada 2020-2021 Nivells C i D. Mini i premini

Publicat 20 d'octubre de 2020. 10.15 hores. -Webmaster-.


Segona entrega dels calendaris de nivell C i D, a les categories de promoció, on també hauran derbis colomencs, una masculí i un femení.


ADE Fuster – Mini masculí


A nivell C, en el grup 1, els col·legials estaran en grup només d’equips de Barcelona ciutat, com el Bàsquet Ateneu Montserrat Vermell, La Salle Bonanova i Vedruna Gràcia Negre, amb qui començarà a jugar en el primer doble partit de la “bombolla”.


En aquest enllaç trobareu el calendari complert d'ADE Fuster


CB Santa Coloma “B” / Gramenet BC Blau – Mini masculí


El derbi masculí a mini serà en el nivell C i en el grup 16, on vermells i grisos obriran amb el derbi el grup, al Juan del Moral, jugant-se la setmana següent al Raval, el segon partit del doble enfrontament. Els dos equips colomencs estaran acompanyats per dos equips badalonins: AE Minguella “C” i CB Joventut de Badalona “4”.


En aquest enllaç trobareu el calendari complert de CB Santa Coloma "B" i Gramenet BC Blau


Gramenet BC Blau – Mini femení


A nivell D i al grup 10, Gramenet BC Blau estarà en un grup amb domini maresmenc, amb l’AB Premià i l’AE Teià, amb qui començarà a jugar els dos primers partits de la “bombolla”, el primer com visitant, completant el grup, l’AE Minguella “C”.


En aquest enllaç trobareu el calendari complert de Gramenet BC Blau


CB Santa Coloma Femení – Mini femení


Les petites del CB Santa Coloma, estaran al grup 11 del nivell 11, CBSC Fem C11, amb dos equips badalonins (Maristes Ademar “B” i Salesians Badalona) i un d’un mica més lluny de Badalona, El Masnou Bq, amb qui començarà jugant les dues primeres jornades, la primera, a Santa Coloma.


En aquest enllaç trobareu el calendari complert de CB Santa Coloma Femení


Bàsquet Neus / Gramenet BC Taronja – Mini femení


A nivell (grup 10) els dos equips femenins colomencs es trobaran a les darreres dues jornades, la primera d’elles, el 12 de desembre, al Poliesportiu de La Colina, i la segona, la setmana següent, al Poliesportiu del Raval. Tancaran el grup els següents equips: CB Premià de Dalt Vermell i el CN Caldes “A”.


En aquest enllaç trobareu el calendari complert de Bàsquet Neus, Gramenet BC i ADE Fuster


"El derbi masculí a mini serà en el nivell C i en el grup 16, on vermells i grisos obriran amb el derbi el grup, al Juan del Moral, jugant-se la setmana següent al Raval, el segon partit del doble enfrontament. Els dos equips colomencs estaran acompanyats per dos equips badalonins: AE Minguella “C” i CB Joventut de Badalona “4”."

Fotografia: Gramenet BC

ADE Fuster – Premini masculí


Els col·legials estaran a nivell C, en el grup 17, amb dos equips de Barcelona i un equip badaloní, que serà el CB Sant Josep de Badalona Groc, mentre que els barcelonins serà l’UE Horta 12 i l’Escola Ipsi 11 “A”. L’ADE Fuster començarà la primera tongada de partits davant de l’UE Horta 12, a Santa Coloma.


En aquest enllaç trobareu el calendari complert d'ADE Fuster


CB Santa Coloma “B” – Premini masculí


Els vermells estaran, a nivell D (grup 2) en un grup d’equips “B” i a més tots de Badalona, ja que coincidirà amb CB Joventut de Badalona 2, AE C. Cultural BDN “B” i Salesians Badalona “B”. La primera franja de joc serà amb els verd i negres, el primer partit a Santa Coloma i la següent jornada a Badalona.


En aquest enllaç trobareu el calendari complert de CB Santa Coloma "B"


Gramenet BC – Premini masculí


Idèntica situació per els menuts de Gramenet BC, que estaran en un grup 3 de nivell D, d’equips tots de Badalona (AB Bufalà Verd, AE Sant Andreu Natzaret “B” i AE Badalonès “B”), començant amb “els dimonis” la primera de les sèries de partits, el primer el 31 d’octubre a Badalona, i el següent, el 7 de novembre, a Santa Coloma.


En aquest enllaç trobareu el calendari complert de Gramenet BC



fondo1.jpg

© 2007-2020. Versió 9. Webmaster David Parra - tbc@territoribc.com

  • Facebook icono social
  • Twitter
  • Instagram
  • Icono social Flickr
  • YouTube
  • Icono social Vimeo