© 2007-2019. Versió 9. Webmaster David Parra - tbc@territoribc.com

Premis Molt Bàsquet 2019

7 de juliol de 2018, Teatre Josep M. de Sagarra

Colaboradors

Patrocinadors Principals

Patrocinadors

Cartell

Premsa

Premiats (NO)

Quadre de Premiats

Premi Can Xaconet " A Tota una Trajectòria"

Amalia Sanchez

Antoni Fogué

Eli Calvo

Francesc Lamela

Pere Viñallonga

Premi Can Sisteré " A la contribució del basquetbol"

Nacho Solozabal

 

Premis Esportius

 

Millor entrenador sènior: Cesar Saura (Arenys Bàsquet - Lliga EBA)

Millor jugador sènior: Javi Rodriguez (CB L'Hospitalet -LEB Plata)

Millor jugadora sènior: Anabel Bello (Bàsquet Neus - Segona Catalana)

Millor entrenador de promoció. Premi Josep Grau: Manel Muñiz (FC Barcelona - Infantil masculí)

Millor entrenador de formació. Premi Juan del Moral: Sergio Vera (CB Joventut de Badalona Femení- Junior femení)

 

Premis No Esportius

Premi al suport al basquetbol colomenc: Complex Esportiu Torribera

Premi a la difusió del basquetbol colomenc. Premi J.J. Abella: Diego Arroyo

Premi "Millor cistella de la temporada"

Ainoa Madueño (Femení Sant Adrià)

Mencions Esportives Individuals 2017-2018

Jana Serrano (Femení Sant Adrià) -Cadet femení (jugadora)-: Campiona Catalunya / Campiona nivell Preferent B Fase Regular

Erika Aspajo (Barça CBS) -Cadet femení (jugadora)-: Campiona Catalunya Interterritorial

Daniel Martinez (CB Grup Barna) -Premini femení (entrenador)-: Campió nivell C Fase Prèvia

Mencions Esportives Individuals

Alba Heredia / Rocio Heredia (Femení Sant Adrià) -Mini femení (jugadores)-: Campiones nivell A2 Fase  Regular

Alex Moral (CB Calella) -Sots 21 femení (entrenador)-: Campió nivell A Fase Regular / Campió Barcelona i Catalunya Nivell A

Ana Guillen (Catalunya) / Daniel Martinez (Catalunya) -Infantil femení (jugadora/entrenador)-: Sots campions Espanya

Ana Guillen (Femení Sant Adrià) -Infantil femení (jugadora)-: Campiona Catalunya i Espanya / Campiona de la MiniCopa de la Reina / Campiona Preferent Fase Prèvia / Fase Regular

Andrea Moron (Femení Sant Adrià) -Premini femení (jugadora)-: Campiona nivell A Fase Prèvia / Fase Regular

Arnau Palanca / Sergio Ruiz (CB Grup Barna) -Infantil masculí (jugadors)-: Campions Interterritorial Fase Regular

Daniel Martinez (CB Grup Barna) -Premini femení (entrenador)-: Campió nivell B Fase Prèvia

Daniel Martinez (CB Grup Barna) -Cadet femení (entrenador)-: Campió nivell B Fase Prèvia

Didac Moron (UBSA) - Cadet masculí (jugador)-: Campió nivell CC 1er. Any. Fase Prèvia

Ivan Grau / Jose Manuel Heredia / Victor Torres (UBSA) -Mini masculí (jugadors)-: Campions Territorials Nivell A2 / Nivell A2 Fase Regular

Jana Serrano (Femení Sant Adrià) -Cadet femení (jugadora)-: Campiona Preferent Fase Prèvia

Javi Rodriguez (CB L'Hospitalet - Sènior masculí (jugador)-: Campió Lliga Catalana LEB Plata

Judith Sierra (Santa Rosa de Lima-Horta) -Cadet femení (jugadora)-: Campiona Nivell C1 Fase Regular

Miquel Martinez (FC Barcelona) -Infantil masculí (jugador)-: Campió Preferent Fase Prèvia

 

Mencions Esportives Col.lectives

 

Bàsquet Neus "A" -Cadet masculí-: Campió nivell A Fase Prèvia

Gramenet BC Taronja -Cadet masculí-: Campió nivell A Fase Prèvia

Bàsquet Neus -Infantil masculí-: Campió nivell B1 Fase Regular

Gramenet BC Blau -Cadet masculí-: Campió nivell C Fase Prèvia

Bàsquet Neus -Preinfantil mixt-: Campió nivell B2 Fase Regular

CB Santa Coloma "C"-Preinfantil masculí-: Campió nivell A2 Fase Regular

ADE Fuster -Mini masculí-: Campió nivell C1 Fase Regular

Gramenet BC Blau -Mini femení-: Campió nivell C1 Fase Regular

ADE Fuster "A" -Premini masculí-: Campió nivell B1 Fase Regular

ADE Fuster "B" -Premini masculí-: Campió nivell C Fase Prèvia

Bàsquet Neus -Premini masculí-: Campió nivell D Fase Prèvia

Gramenet BC -Premini femení-: Campió nivell B1 Fase Regular

Mencions Especials "Esforç i Superació"

ADE Fuster -Junior masculí-

B. Draft Gramenet Negre -Mini femení-

Bàsquet Neus -Mini masculí-

CB Santa Coloma "A" -Premini masculí-

Gramenet BC Blau -Premini masculí-

Video Post-Premis Molt Bàsquet

  • Facebook icono social
  • Twitter
  • Instagram
  • Icono social Flickr
  • YouTube
  • Icono social Vimeo