Premis Molt Bàsquet 2019

7 de juliol de 2019, Teatre Josep M. de Sagarra

Colaboradors

logo ajuntament santa coloma

Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet

Teatre Josep M. de Sagarra

JqEBB4cGSHuLdx3W

Federació Catalana de Basquetbol

creurojabn

Creu Roja Barcelones Nord

Patrocinadors Principals

Consell Esportiu del Barcelonès Nord

El Mirall.net

Patrocinadors

complex_esportiu_torribera

Complex Esportiu Torribera

isabel_muoz--p

Joiers Isabel Muñoz

logo-clave-associats

Advocats Clavé Associats

logo-2017-fiestas-imprimir

Rapid Rivas

Logo_Condal_Alta_2

Imprenta Condal

Restaurante-Pulzinella

Restaurant Pulcinella

CAN-PIQUE-LOGO

Restaurant Can Piqué

VILAMEDIC_BN_FONS_PANTONE

Centre Mèdic Vilademic

logo-depuesimans

Depeusimans Spa and Barnials

Banner dauviatges1

Dasuviatges

logohoyvoy

Autoescuelas Hoy-Voy

Logo60finquesrubio

Finques Rubio 1959

hipotum

Hipotum.com

la cuina de la loli3

La Cuina de La Loli

logolauno

Administració de Loteries La Uno

ARG-Neteges

ARG Neteges

el-rac-ANUNCIO-Basquet

Centre Estètic i de Benestar El Racó

Cartell

Premsa

Premiats

Quadre de Premiats

Premi Can Xaconet " A Tota una Trajectòria"

Amalia Sanchez

Antoni Fogué

Eli Calvo

Francesc Lamela

Pere Viñallonga

Premi Can Sisteré " A la contribució del basquetbol"

Nacho Solozabal

 

Premis Esportius

 

Millor entrenador sènior: Cesar Saura (Arenys Bàsquet - Lliga EBA)

Millor jugador sènior: Javi Rodriguez (CB L'Hospitalet -LEB Plata)

Millor jugadora sènior: Anabel Bello (Bàsquet Neus - Segona Catalana)

Millor entrenador de promoció. Premi Josep Grau: Manel Muñiz (FC Barcelona - Infantil masculí)

Millor entrenador de formació. Premi Juan del Moral: Sergio Vera (CB Joventut de Badalona Femení- Junior femení)

 

Premis No Esportius

Premi al suport al basquetbol colomenc: Complex Esportiu Torribera

Premi a la difusió del basquetbol colomenc. Premi J.J. Abella: Diego Arroyo

Premi "Millor cistella de la temporada"

Ainoa Madueño (Femení Sant Adrià)

Mencions Esportives Individuals 2017-2018

Jana Serrano (Femení Sant Adrià) -Cadet femení (jugadora)-: Campiona Catalunya / Campiona nivell Preferent B Fase Regular

Erika Aspajo (Barça CBS) -Cadet femení (jugadora)-: Campiona Catalunya Interterritorial

Daniel Martinez (CB Grup Barna) -Premini femení (entrenador)-: Campió nivell C Fase Prèvia

Mencions Esportives Individuals

Alba Heredia / Rocio Heredia (Femení Sant Adrià) -Mini femení (jugadores)-: Campiones nivell A2 Fase  Regular

Alex Moral (CB Calella) -Sots 21 femení (entrenador)-: Campió nivell A Fase Regular / Campió Barcelona i Catalunya Nivell A

Ana Guillen (Catalunya) / Daniel Martinez (Catalunya) -Infantil femení (jugadora/entrenador)-: Sots campions Espanya

Ana Guillen (Femení Sant Adrià) -Infantil femení (jugadora)-: Campiona Catalunya i Espanya / Campiona de la MiniCopa de la Reina / Campiona Preferent Fase Prèvia / Fase Regular

Andrea Moron (Femení Sant Adrià) -Premini femení (jugadora)-: Campiona nivell A Fase Prèvia / Fase Regular

Arnau Palanca / Sergio Ruiz (CB Grup Barna) -Infantil masculí (jugadors)-: Campions Interterritorial Fase Regular

Daniel Martinez (CB Grup Barna) -Premini femení (entrenador)-: Campió nivell B Fase Prèvia

Daniel Martinez (CB Grup Barna) -Cadet femení (entrenador)-: Campió nivell B Fase Prèvia

Didac Moron (UBSA) - Cadet masculí (jugador)-: Campió nivell CC 1er. Any. Fase Prèvia

Ivan Grau / Jose Manuel Heredia / Victor Torres (UBSA) -Mini masculí (jugadors)-: Campions Territorials Nivell A2 / Nivell A2 Fase Regular

Jana Serrano (Femení Sant Adrià) -Cadet femení (jugadora)-: Campiona Preferent Fase Prèvia

Javi Rodriguez (CB L'Hospitalet - Sènior masculí (jugador)-: Campió Lliga Catalana LEB Plata

Judith Sierra (Santa Rosa de Lima-Horta) -Cadet femení (jugadora)-: Campiona Nivell C1 Fase Regular

Miquel Martinez (FC Barcelona) -Infantil masculí (jugador)-: Campió Preferent Fase Prèvia

 

Mencions Esportives Col.lectives

 

Bàsquet Neus "A" -Cadet masculí-: Campió nivell A Fase Prèvia

Gramenet BC Taronja -Cadet masculí-: Campió nivell A Fase Prèvia

Bàsquet Neus -Infantil masculí-: Campió nivell B1 Fase Regular

Gramenet BC Blau -Cadet masculí-: Campió nivell C Fase Prèvia

Bàsquet Neus -Preinfantil mixt-: Campió nivell B2 Fase Regular

CB Santa Coloma "C"-Preinfantil masculí-: Campió nivell A2 Fase Regular

ADE Fuster -Mini masculí-: Campió nivell C1 Fase Regular

Gramenet BC Blau -Mini femení-: Campió nivell C1 Fase Regular

ADE Fuster "A" -Premini masculí-: Campió nivell B1 Fase Regular

ADE Fuster "B" -Premini masculí-: Campió nivell C Fase Prèvia

Bàsquet Neus -Premini masculí-: Campió nivell D Fase Prèvia

Gramenet BC -Premini femení-: Campió nivell B1 Fase Regular

Mencions Especials "Esforç i Superació"

ADE Fuster -Junior masculí-

B. Draft Gramenet Negre -Mini femení-

Bàsquet Neus -Mini masculí-

CB Santa Coloma "A" -Premini masculí-

Gramenet BC Blau -Premini masculí-

Video Post-Premis Molt Bàsquet

fondo1.jpg

© 2007-2020. Versió 9. Webmaster David Parra - tbc@territoribc.com

  • Facebook icono social
  • Twitter
  • Instagram
  • Icono social Flickr
  • YouTube
  • Icono social Vimeo