Premis Molt Bàsquet 2018

1 de juliol de 2018, Teatre Josep M. de Sagarra

Colaboradors

logo ajuntament santa coloma

Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet

Teatre Josep M. de Sagarra

Patrocinadors Principals

Consell Esportiu del Barcelonès Nord

El Mirall.net

Patrocinadors

complex_esportiu_torribera

Complex Esportiu Torribera

isabel_muoz--p

Joiers Isabel Muñoz

logo-clave-associats

Advocats Clavé Associats

xocala370

Xocala Bar

Restaurante-Pulzinella

Restaurant Pulcinella

logo-2017-fiestas-imprimir

Rapid Rivas

18157086_214720649029653_768268510328847

Peluqueria Belen

Logo_Condal_Alta_2

Imprenta Condal

CAN-PIQUE-LOGO

Restaurant Can Piqué

VILAMEDIC_BN_FONS_PANTONE

Centre Mèdic Vilademic

logo-depuesimans

Depeusimans Spa and Barnials

Cartell

Premsa

Premiats

Quadre de Premiats

Premi Can Xaconet " A Tota una Trajectòria"

Alberto Torres

Cristina Peña

Dolors Bordas

Isa Palmero

Miquel Viñas

Sergio Montilla

Siscu Ballester

Premis Esportius

Millor entrenador sènior: Toni Saez (Femení Sant Adrià - Primera Catalana)

Millor jugador sènior: Javi Rodriguez (CB L'Hospitalet -LEB Plata)

Millor jugadora sènior: Judith Romera (Femení Sant Adrià - Primera Catalana)

Millor entrenador de promoció. Premi Josep Grau: Arnau Manubens (CB Santa Coloma - Premini masculí)

Millor entrenador de formació. Premi Juan del Moral: Gonzalo Fernandez (AE Minguella - Cadet masculí)

 

Premis No Esportius

Premi al suport al basquetbol colomenc: Joiers Isabel Muñoz

Premi a la difusió del basquetbol colomenc. "Premi J.J. Abella": Rafael Oltra

Mencions Esportives Individuals

Ainhoa Madueño (Femení Sant Adrià) -Sènior femení (jugadora)-: Campió 1a. Catalana / Ascens Copa Catalunya

Carlos Escudero (CB Sant Josep Badalona) -Infantil masculí (jugador)-: Campió nivell B Fase Prèvia / nivell B2 Fase Regular

Clara Diaz (Femení Sant Adrià) -Cadet femení (jugadora)-: Campió nivell Preferent B Fase Regular

Didac Moron / Sergio Bolsico (UBSA) -Infantil masculí (jugadors)-: Campió nivell A Fase Prèvia

Gonzalo Fernandez (AE Minguella) -Cadet masculí (entrenador)-: Campió nivell B Fase Prèvia

Joel Penina (CB Joventut Badalona) -Infantil masculí (jugador)-: Campió nivell A Fase Prèvia 2017 / nivell A2 Fase Regular 2017

Joel Penina (CB Joventut Badalona) -Cadet masculí (jugador)-: Campió Catalunya Interterritorial 2018

Judith Romera (Femení Sant Adrià) -Sènior femení (jugadora)-: Campió 1a. Catalana / Ascens Copa Catalunya

Marina Serrano (Femení Sant Adrià) -Mini femení (jugadora)-: Campió Catalunya Mini / Campiona nivell A Fase Prèvia / Sots campiona Espanya Catalunya

Merche Carrillo (Femení Sant Adrià) -Junior femení (jugadora)-: Campióna Espanya / Campiona Fase Prèvia / Fase Regular CC Preferent

Oscar Quesada (CB Viladecans-Sant Gabriel): -Sènior femení (entrenador)-: Ascens 2a. Catalana

Toni Saez (Femení Sant Adrià) -Sènior femení (entrenador)-: Campió 1a. Catalana / Ascens Copa Catalunya

Toni Saez (Femení Sant Adrià) -Infantil femení (entrenador)-: Campió MiniCopa de la Reina / Campió de Catalunya nivell A1 / Campió nivell A Fase Prèvia 

Mencions Esportives Col.lectives

CB Santa Coloma "B"-Junior masculí-: Campió nivell A Fase Regular

ADE Fuster -Cadet masculí-: Campió nivell B Fase Prèvia

CB Santa Coloma -Infantil masculí-: Campió nivell C2 Fase Regular

Gramenet BC -Infantil masculí-: Campió nivell B Fase Prèvia

ADE Fuster -Infantil masculí-: Campió nivell C1 Fase Prèvia

Gramenet BC Blau -Preinfantil masculí-: Campió nivell D Fase Prèvia

ADE Fuster -Mini masculí-: Campió nivell B Fase Prèvia / nivell C2 Fase Regular

Gramenet BC Taronja -Mini femení-: Campió nivell C Fase Prèvia / nivell B2 Fase Regular

ADE Fuster "A" -Premini masculí-: Campió nivell C Fase Prèvia / nivell C2 Fase Regular

Bàsquet Neus -Premini masculí-: Campió nivell D Fase Prèvia / nivell C2 Fase Regular

Gramenet BC Taronja -Premini masculí-: Campió nivell C Fase Prèvia

CB Santa Coloma "B" -Premini masculí-: Campió nivell D2 Fase Regular

Mencions Especials "Esforç i Superació"

ADE Fuster -Cadet masculí-

B. Draft Gramenet Groc -Mini femení-

Bàsquet Neus "C" -Cadet masculí-

CB Santa Coloma "A" -Premini masculí-

Gramenet BC Blau -Mini femení-

fondo1.jpg

© 2007-2020. Versió 9. Webmaster David Parra - tbc@territoribc.com

  • Facebook icono social
  • Twitter
  • Instagram
  • Icono social Flickr
  • YouTube
  • Icono social Vimeo

Premi Can Xaconet a Tota una Trajectòria: Alberto Torres