© 2007-2019. Versió 9. Webmaster David Parra - tbc@territoribc.com

Premis Molt Bàsquet 2018

1 de juliol de 2018, Teatre Josep M. de Sagarra

Colaboradors

Patrocinadors Principals

Patrocinadors

Cartell

Premsa

Premiats

Quadre de Premiats

Premi Can Xaconet " A Tota una Trajectòria"

Alberto Torres

Cristina Peña

Dolors Bordas

Isa Palmero

Miquel Viñas

Sergio Montilla

Siscu Ballester

Premis Esportius

Millor entrenador sènior: Toni Saez (Femení Sant Adrià - Primera Catalana)

Millor jugador sènior: Javi Rodriguez (CB L'Hospitalet -LEB Plata)

Millor jugadora sènior: Judith Romera (Femení Sant Adrià - Primera Catalana)

Millor entrenador de promoció. Premi Josep Grau: Arnau Manubens (CB Santa Coloma - Premini masculí)

Millor entrenador de formació. Premi Juan del Moral: Gonzalo Fernandez (AE Minguella - Cadet masculí)

 

Premis No Esportius

Premi al suport al basquetbol colomenc: Joiers Isabel Muñoz

Premi a la difusió del basquetbol colomenc. "Premi J.J. Abella": Rafael Oltra

Mencions Esportives Individuals

Ainhoa Madueño (Femení Sant Adrià) -Sènior femení (jugadora)-: Campió 1a. Catalana / Ascens Copa Catalunya

Carlos Escudero (CB Sant Josep Badalona) -Infantil masculí (jugador)-: Campió nivell B Fase Prèvia / nivell B2 Fase Regular

Clara Diaz (Femení Sant Adrià) -Cadet femení (jugadora)-: Campió nivell Preferent B Fase Regular

Didac Moron / Sergio Bolsico (UBSA) -Infantil masculí (jugadors)-: Campió nivell A Fase Prèvia

Gonzalo Fernandez (AE Minguella) -Cadet masculí (entrenador)-: Campió nivell B Fase Prèvia

Joel Penina (CB Joventut Badalona) -Infantil masculí (jugador)-: Campió nivell A Fase Prèvia 2017 / nivell A2 Fase Regular 2017

Joel Penina (CB Joventut Badalona) -Cadet masculí (jugador)-: Campió Catalunya Interterritorial 2018

Judith Romera (Femení Sant Adrià) -Sènior femení (jugadora)-: Campió 1a. Catalana / Ascens Copa Catalunya

Marina Serrano (Femení Sant Adrià) -Mini femení (jugadora)-: Campió Catalunya Mini / Campiona nivell A Fase Prèvia / Sots campiona Espanya Catalunya

Merche Carrillo (Femení Sant Adrià) -Junior femení (jugadora)-: Campióna Espanya / Campiona Fase Prèvia / Fase Regular CC Preferent

Oscar Quesada (CB Viladecans-Sant Gabriel): -Sènior femení (entrenador)-: Ascens 2a. Catalana

Toni Saez (Femení Sant Adrià) -Sènior femení (entrenador)-: Campió 1a. Catalana / Ascens Copa Catalunya

Toni Saez (Femení Sant Adrià) -Infantil femení (entrenador)-: Campió MiniCopa de la Reina / Campió de Catalunya nivell A1 / Campió nivell A Fase Prèvia 

Mencions Esportives Col.lectives

CB Santa Coloma "B"-Junior masculí-: Campió nivell A Fase Regular

ADE Fuster -Cadet masculí-: Campió nivell B Fase Prèvia

CB Santa Coloma -Infantil masculí-: Campió nivell C2 Fase Regular

Gramenet BC -Infantil masculí-: Campió nivell B Fase Prèvia

ADE Fuster -Infantil masculí-: Campió nivell C1 Fase Prèvia

Gramenet BC Blau -Preinfantil masculí-: Campió nivell D Fase Prèvia

ADE Fuster -Mini masculí-: Campió nivell B Fase Prèvia / nivell C2 Fase Regular

Gramenet BC Taronja -Mini femení-: Campió nivell C Fase Prèvia / nivell B2 Fase Regular

ADE Fuster "A" -Premini masculí-: Campió nivell C Fase Prèvia / nivell C2 Fase Regular

Bàsquet Neus -Premini masculí-: Campió nivell D Fase Prèvia / nivell C2 Fase Regular

Gramenet BC Taronja -Premini masculí-: Campió nivell C Fase Prèvia

CB Santa Coloma "B" -Premini masculí-: Campió nivell D2 Fase Regular

Mencions Especials "Esforç i Superació"

ADE Fuster -Cadet masculí-

B. Draft Gramenet Groc -Mini femení-

Bàsquet Neus "C" -Cadet masculí-

CB Santa Coloma "A" -Premini masculí-

Gramenet BC Blau -Mini femení-

  • Facebook icono social
  • Twitter
  • Instagram
  • Icono social Flickr
  • YouTube
  • Icono social Vimeo