Premis Molt Bàsquet 2017

17 de juny de 2017, Teatre Josep M. de Sagarra

Colaboradors

logo ajuntament santa coloma

Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet

Teatre Josep M. de Sagarra

Patrocinadors Principals

Consell Esportiu del Barcelonès Nord

El Mirall.net

Patrocinadors

complex_esportiu_torribera

Complex Esportiu Torribera

isabel_muoz--p

Joiers Isabel Muñoz

logo-clave-associats

Advocats Clavé Associats

xocala370

Xocala Bar

Restaurante-Pulzinella

Restaurant Pulcinella

logo-2017-fiestas-imprimir

Rapid Rivas

18157086_214720649029653_768268510328847

Peluqueria Belen

CAN-PIQUE-LOGO

Restaurant Can Piqué

Cartell

Premsa

Premiats

Quadre de Premiats

Premi Can Xaconet " A Tota una Trajectòria"

Jordi Saladrigas

Leo Generoso

Sergio Vera

Vicenç Vonna

Premis Esportius

Millor entrenador sènior: Xavi Grau (CB Santa Coloma - Copa Catalunya)

Millor jugador sènior: Oscar Andrés (VFL Stade Basketball - Regionalen Nord Dutch)

Millor jugadora sènior: Lorena del Moral (Bàsquet Draft Gramenet - Copa Catalunya)

Millor entrenador de promoció. Premi Josep Grau: Manel Muñiz (FC Barcelona - Infantil masculí)

Millor entrenador de formació. Premi Juan del Moral: Jose Carlos Suarez (CB i Unió Manresana - Cadet masculí)

Premis No Esportius

Premi al suport al basquetbol colomenc: El Mirall.net

Premi a la difusió del basquetbol colomenc: Domingo Rodriguez

Menció Especial Esportiva: Bàsquet Neus 40è. aniversari

Mencions Esportives Individuals

Ana Guillen (Femení Sant Adrià) -Mini Femení (jugadora)-: Campiona nivell A Fase Prèvia / Fase Regular

Carlos Escudero (CB Sant Josep Badalona) -Mini masculí (jugador)-: Campió nivell A Fase Prèvia

Daniel Martinez (CB Grup Barna) -Premini femení (entrenador)-: Campió nivell C Fase Regular

Daniel Martinez / Imanol Martinez (CB L'Hospitalet) -Junior masculí (entrenador / jugador)-: Campió CC Preferent Fase Prèvia

Daniel Torres (CB Sant Josep Badalona) -Infantil masculí (jugador)-: Campió nivell A Fase Prèvia

Didac Moron / Sergio Bolsico (UBSA) -Infantil masculí (jugadors)-: Campió nivell A Fase Prèvia

Erika Aspajo (B. Draft Gramenet) -Infantil femení (jugadora)-: Sotscampiona Espanya amb S. Catalunya

Juan Jose Escudero (CB Joventut de Badalona) -Junior masculí (Preparador físic)-: Campió Catalunya Preferent

Manel Muñiz (FC Barcelona) -Infantil masculí (entrenador)-: Campió nivell A2 Fase Regular

Toni Saez (Femení Sant Adrià) -Infantil masculí (entrenador)-: Campió nivell A Fase Prèvia / Campió Catalunya Nivell A

Mencions Esportives Col.lectives

Gramenet BC -Junior femení-: Campió nivell C Fase Regular

ADE Fuster -Cadet masculí-: Campió nivell B Fase Prèvia

CB Santa Coloma "A" -Cadet masculí-: Campió nivell A Fase Prèvia

Gramenet BC "A" -Cadet masculí-: Campió nivell C Fase Prèvia

B. Draft Gramenet Groc -Infantil femení-: Campió nivell C1 Fase Regular

B. Draft Gramenet Blanc -Infantil femení-: Campió nivell C1 Fase Regular

CB Santa Coloma "B" -Mini masculí-: Campió nivell C. Fase Prèvia

Gramenet BC Gris -Mini femení-: Campió nivell D. Fase Prèvia

ADE Fuster Verd -Premini masculí-: Campió nivell C Fase Prèvia

Bàsquet Neus -Premini masculí-: Campió nivell C2 Fase Regular

© 2007-2020. Versió 9. Webmaster David Parra - tbc@territoribc.com

  • Facebook icono social
  • Twitter
  • Instagram
  • Icono social Flickr
  • YouTube
  • Icono social Vimeo