Premis Molt Bàsquet 2016

18 de juny de 2016, Auditori Can Roig i Torres

Colaboradors

Ajuntament de Santa Coloma Gramenet

Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet

croig-i-torres

Auditori Can Roig i Torres

JqEBB4cGSHuLdx3W

Federació Catalana de Basquetbol

Patrocinadors Principals

Consell Esportiu del Barcelonès Nord

El Mirall.net

Patrocinadors

complex_esportiu_torribera

Complex Esportiu Torribera

isabel_muoz--p

Joiers Isabel Muñoz

Catgas Energia

xocala370

Xocala Bar

Restaurante-Pulzinella

Restaurant Pulcinella

latienda

La Tienda

Premsa

Premiats

Quadre de Premiats

Premis Can Xaconet a Tota una Trajectòria

Angel Galvez

Aurora Blasi

Josep Maria Mateu

Manu Valcarcel

M. Carmen Rodriguez

Xènia Saro

Premis Esportius

Millor entrenador sènior: Xavi Grau (CB Santa Coloma-Primera Catalana)

Millor jugador sènior:  Alex López (CB Santa Coloma - Primera Catalana)

Millor jugadora sènior: Marta Arbizu (CBF Cerdanyola - Copa Catalunya)

Millor entrenador de promoció. Premi Josep Grau: Albert Godoy (Gramenet BC - Preinfantil masculí)

Millor entrenador de formació. Premi Juan del Moral: Jordi Périz (B. Draft Gramenet - Cadet femení)

 

Premis No Esportius

Premi al Suport al Basquetbol Colomenc: Consell Esportiu del Barcelonès Nord

Premia a la Difusió i Promoció del Bàsquetbol Colomenc: Desert

Menció Especial Esportiva: ADE Fuster (40è. aniversari)

Mencions Esportives Individuals

Judith Romera (Femení Sant Adrià) -Junior Femení (jugadora)-: Campiona Catalunya Preferent

Manel Muñiz (FC Barcelona) -Cadet masculí (entrenador)-: Campió Catalunya Preferent

Sergio Plaza (EE Sant Gervasi) -Sènior masculí (jugador)-: Ascens a Primera Catalana

Mencions Esportives Col.lectives

CB  Santa Coloma "A"-Sènior masculí-: Ascens a Copa Catalunya

ADE Fuster -Cadet masculí-: Campió nivell B Fase Prèvia

B. Draft Gramenet Negre -Cadet femení-: Campió nivell A 1a. Fase / Interterritorial Fase Regular

Bàsquet Neus "A -Cadet masculí-: Campió nivell B Fase Prèvia

Bàsquet Neus -Cadet femení-: Campió nivell A Fase Prèvia/ Fase Regular

Gramenet BC -Cadet femení-: Campió nivell C Fase Prèvia

B. Draft Gramenet Groc -Infantil femení-: Campió nivell B1. Fase Regular

Gramenet BC -Preinfantil masculí-: Campió C. Catalunya Nivell A1

Bàsquet Neus -Preinfantil masculí-: Campió nivell B Fase Prèvia

ADE Fuster 05 -Mini masculí-: Campió Nivell C Fase Prèvia

B. Draft Gramenet -Mini femení-: Campió Nivell C Fase Prèvia

Bàsquet Neus "A" -Mini masculí-: Campió Nivell B Fase Prèvia

Gramenet BC Taronja -Mini masculí-: Campió Nivell B1 Fase Regular

Gramenet BC -Mini femení-: Campió Nivell C Fase Prèvia

ADE Fuster Verd -Premini masculí´-: Campió Nivell B1 Fase Regular

CB  Santa Coloma "A" -Premini masculí-: Campió Nivell C1 Fase Regular

CB  Santa Coloma "B" -Premini masculí-: Campió Nivell D1 Fase Regular

fondo1.jpg

© 2007-2020. Versió 9. Webmaster David Parra - tbc@territoribc.com

  • Facebook icono social
  • Twitter
  • Instagram
  • Icono social Flickr
  • YouTube
  • Icono social Vimeo