© 2007-2019. Versió 9. Webmaster David Parra - tbc@territoribc.com

Premis Molt Bàsquet 2015

27 de juny de 2015, Teatre Josep M. de Sagarra

Colaboradors

Patrocinadors

Premsa

Premiats

Quadre de Premiats

Premi Can Xaconet " A Tota una Trajectòria"

Ana Maria Moreno

Jordi Pardo

Montse Herrera

Raul Lopez

Salvador Jaraba

Premis Esportius

Millor entrenador sènior: Jordi Périz (Bàsquet Draft Gramenet - Copa Catalunya)

Millor jugador sènior: Jesus Azor (Bàsquet Neus - Primera Catalana)

Millor jugadora sènior: Bri Milla (Bàsquet Draft Gramenet - Copa Catalunya)

Millor entrenador de promoció. Premi Josep Grau: Christian de la Osa (Bàsquet Neus - Premini masculí)

Millor entrenador de formació. Premi Juan del Moral: Adrià Notario (Gramenet BC - Cadet masculí)

Premis No Esportius

Premi al suport al basquetbol colomenc: Clave Associats

Premi a la difusió del basquetbol colomenc: Josep Maria Roca

Menció Especial Esportiva: Bàsquet Draft Gramenet. 30è. aniversari

Mencions Esportives Individuals

Ivan Faure (CE Joventut L'Hospitalet) -Sènior femení- (entrenador): Ascens Copa Catalunya

Jana Serrano (Gramenet BC) -Mini Femení- (jugadora): Campiona Espanya Selecció Catalana

Joel Penina (CB Joventut Badalona) -Mini masculí- (jugador): Campió Catalunya Nivell A2

Judith Romera (Femení Sant Adrià) -Junior femení - (jugador): Campiona Catalunya Preferent

Manel Muñiz (FC Barcelona) -Cadet masculí- (entrenador): Campió Catalunya Preferent

Pablo del Tio (CB Joventut Badalona) -Cadet masculí- (entrenador): Campió Catalunya Interterritorial

Susana Lopez / Patri Galan (UE Horta) -Sènior femení- (jugadores): Ascens 2a. Catalana

Toni Saez (Femení Sant Adrià) -Infantil femení- (entrenador): Campió CC Nivell A2

Unai Diaz (UBSA) -Infantil masculí- (jugador): Sotscampió Espanya Selecció Catalana

Mencions Esportives Col.lectives

B. Draft Gramenet "A" -Sènior femení-: Campió Copa Federació

B. Draft Gramenet "B"-Sènior femení-: Ascens Segona Catalana

CB Santa Coloma "B"-Sènior masculí-: Ascens Segona Catalana

Bàsquet Neus -Sènior femení-: Ascens Segona Catalana

B. Draft Gramenet "B"-Junior femení-: Campió nivell A Fase Prèvia

Gramenet BC "A" -Cadet masculí-: Campió nivell B Fase Prèvia i Nivell B1 Fase Regular

B. Draft Gramenet Negre -Cadet femení-: Campió nivell A Fase Prèvia

Gramenet BC -Infantil femení-: Campió nivell B2 Fase Regular

B. Draft Gramenet -Preinfantil femení-: Campió Territorial Barcelona nivell A

CB Santa Coloma -Mini masculí-: Campió nivell A2. Fase Regular

B. Draft Gramenet -Mini femení-: Campió nivell C. Fase Prèvia

Gramenet BC Taronja -Mini masculí-: Campió nivell B Fase Prèvia

Gramenet BC -Mini femení-: Campió nivell C Fase Prèvia

ADE Fuster Verd -Premini masculí-: Campió nivell B Fase Prèvia

ADE Fuster Negre -Premini masculí-: Campió nivell D 1Fase Prèvia

Bàsquet Neus Blau -Premini masculí-: Campió nivell B Fase Regular

Bàsquet Neus Blanc -Premini masculí-: Campió nivell D1 Fase Regular

B. Draft Gramenet -Premini femení-: Campió nivell D2 Fase Regular

Gramenet BC Taronja -Premini masculí-: Campió nivell B Fase Prèvia

Gramenet BC -Premini femení-: Campió nivell B Fase Regular

Video Post-Premis Molt Bàsquet

  • Facebook icono social
  • Twitter
  • Instagram
  • Icono social Flickr
  • YouTube
  • Icono social Vimeo