Premis Molt Bàsquet 2014

18 de juny de 2014, Teatre Josep M. de Sagarra

Colaboradors

Ajuntament de Santa Coloma Gramenet

Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet

Teatre Josep M. de Sagarra

JqEBB4cGSHuLdx3W

Federació Catalana de Basquetbol

Patrocinadors

Joiers Isabel Muñoz

Advocats Clavé Associats

complex_esportiu_torribera

Complex Esportiu Torribera

xocala370

Xocala Bar

cropped-logo-de-criven

Criven Xarcuters

latienda

La Tienda

Restaurante-Pulzinella

Restaurante Pulcinella

peluqueria barroso

Peluqueria Barroso

Logo_Condal_Alta_2

Imprenta Condal

Premiats

Quadre de Premiats

Premi Can Xaconet " A Tota una Trajectòria"

Domingo Furest

Eli Gonzalez

Isabel Ustrell

Ivan Pardo

Maite Ordoñez

Ricard Bordas

Premis Esportius

Millor entrenador sènior: Toni Suarez (CB Santa Coloma - 2a. Catalana)

Millor jugador sènior: Sergio Vera (Bàsquet Neus - 1a. Catalana)

Millor jugadora sènior: Ana Maria Moreno (SESE - Copa Catalunya)

Millor jugador jove: Carlos Sanchez (CB Santa Coloma "B" - CC Sots 25)

Millor jugadora jove: Marta Cuartero (Bàsquet Neus - 2a. Catalana)

Millor entrenador de promoció. Premi Josep Grau: Toni Saez (Femení Sant Adrià - Mini femení)

Millor entrenador de formació. Premi Juan del Moral: Jorge Sanchez (ADE Fuster - Cadet masculí)

Premis No Esportius

Premi al suport al basquetbol colomenc: Desert

Premi a la difusió del basquetbol colomenc: Laura Ramos

Menció Especial Esportiva: CB Santa Coloma (30è. aniversari)

Mencions Esportives Individuals

Andreu Casadevall (Autocid Ford Burgos) -Sènior masculí- (entrenador): Ascens Lliga ACB

Eli Calvo / Maria Garrido / Eli Vergel (Sant Andreu Natzaret) -Sènior femeni- (jugadores): Campiones Catalunya 2a. Catalana / Ascens 1a. Catalana

Jose Carlos Suarez (CB I Unió Manresana) -Cadet masculi- (entrenador): Campió Catalunya Interterritorial

Judith Romera (Femení Sant Adrià) -Cadet femení- (jugadora): Campiona Catalunya Preferent

Oscar Andres (AEC Collblanc) -Sènior masculí- (jugador): Ascens LEB Plata

Oscar Quesada (CB Sitges) -Sènior femení- (entrenador): Ascens 2a. Catalana

Manel Muñiz (FC Barcelona) -Cadet masculí- (entrenador): Campió Espanya / Catalunya Preferent

Toni Saez (Femení Sant Adrià) -Junior / Mini femení- (entrenador): Campió Espanya junior / Campió Catalunya mini 

Mencions Esportives Col.lectives

CB Santa Coloma "A" -Sènior masculí-: Campió Catalunya 2a. Catalana / Ascens 1a. Catalana

CB Santa Coloma "B" -Sènior masculí-: Campió Grup CC Sots 25 / Ascens 3a. Catalana

B. Draft Gramenet "B" -Sènior femení-: Campiones Barcelona 3a. Catalana / Ascens 2a. Catalana

ADE Fuster -Cadet masculí-: Campió Nivell B Fase Prèvia / Nivell B1 Fase Regular

Bàsquet Neus "C" -Cadet masculí-: Campió nivell C2 Fase Regular

B. Draft Gramenet Blanc -Infantil femení-: Campió Nivell A2 Fase Regular

ADE Fuster -Preinfantil masculí-: Campió nivell B Fase Regular

B. Draft Gramenet Negre -Mini femení-: Campió nivell B Fase Prèvia

Gramenet BC -Mini femení-:  Campió nivell C. Fase Prèvia / Nivell B2 Fase Regular

ADE Fuster Verd -Mini masculí-: Campió nivell D Fase Prèvia

Gramenet BC Taronja -Premini masculí-: Campió nivell C. Fase Prèvia

Gramenet BC -Premini femení-: Campió nivell D Fase Prèvia

Video Post-Premis Molt Bàsquet

fondo1.jpg

© 2007-2020. Versió 9. Webmaster David Parra - tbc@territoribc.com

  • Facebook icono social
  • Twitter
  • Instagram
  • Icono social Flickr
  • YouTube
  • Icono social Vimeo