© 2007-2019. Versió 9. Webmaster David Parra - tbc@territoribc.com

Premis Molt Bàsquet 2013

29 de juny de 2013, Teatre Josep M. de Sagarra

Colaboradors

Patrocinadors

Premiats

Quadre de Premiats

Premi Can Xaconet " A Tota una Trajectòria"

Andreu Vergès

Conchi Villaverde

Domingo Carrillo

Jose Carlos Broncano

Rosa Maria Marco

Susana López

Premis Esportius

Millor entrenador sènior: Andreu Casadevall (Autocid Ford Burgos - LEB Or)

Millor jugador sènior: Javier Rodriguez (CB Mollet - Lliga EBA)

Millor jugadora sènior: Desert 

Millor entrenador de promoció - Premi Josep Grau: Toni Zapata (CB Santa Coloma - Premini masculí)

Millor entrenador de formació: Jonathan Hernandez (Bàsquet Neus - Cadet masculí)

Millor Jugador Jove: Desert 

Premis No Esportius

Premi al suport al basquetbol colomenc: Xòcala Bar

Premi a la difusió del basquetbol colomenc: Pere Ferreres

Menció Especial Esportiva: CB Olympic Goodfellas. Nova entitat

Mencions Esportives Individuals

Andreu Casadevall (Autocid Ford Burgos) -Sènior masculí (entrenador)-: Campió Copa Principe / Ascens Lliga ACB

Anais Portillo (Femení Sant Adrià) -Cadet femení (jugadora)-: Campió Catalunya Preferent

Manel Muñiz (FC Barcelona) -Junior masculí (entrenador)-: Campió Catalunya Preferent

Mencions Esportives Col.lectives

ADE Fuster -Cadet masculí-: Campió nivell C Fase Prèvia

Bàsquet Neus "B" -Cadet masculí-: Campió nivell B Fase Prèvia / Nivell B1 Fase Regular

B. Draft Gramenet -Cadet femení-: Campió nivell C Fase Prèvia

Bàsquet Neus -Infantil masculí-: Campió nivell C Fase Prèvia

Gramenet BC -Infantil masculi-: Campió nivell C Fase Prèvia

B. Draft Gramenet "A" -Mini femení-: Campió nivell B Fase Prèvia

ADE Fuster -Mini masculí-: Campió nivell C Fase Prèvia / Nivell C1 Fase Regular

B. Draft Gramenet Negre -Mini femení-: Campió nivell C Fase Prèvia

B. Draft Gramenet Groc -Mini femení-: Campió Nivell C1 Fase Regular

ADE Fuster "A"-Premini masculí-: Campió Nivell C1 Fase Regular

Bàsquet Neus -Premini femení-: Campió Nivell C Fase Prèvia / Nivell C1 Fase Regular

CB Santa Coloma -Premini masculí-: Campió Nivell B Fase Prèvia

Gramenet BC Gris -Premini masculí-: Campió Nivell C Fase Prèvia / Nivell B2 Fase Regular

Gramenet BC Taronja -Premini masculí-: Campió Nivell D1 Fase Regular

  • Facebook icono social
  • Twitter
  • Instagram
  • Icono social Flickr
  • YouTube
  • Icono social Vimeo